Recertifikace 19.3.2017

Kdy: 19.3.2017, od 10 do cca 17 hodin

Kde: Výcviková hala, Tvarůžkova 2492, Rožnov pod Radhoštěm

Pro již certifikované týmy s končící platností certifikátu a pro již alespoň jednou certifikované psovody, kteří si na canisterapii vychovali a připravili dalšího psa (ten půjde k certifikaci poprvé).

Canisterapie je práce v týmu. Tým tvoří člověk a pes. Recertifikace je zaměřena na poslušnost, ale především na fungování týmu v praxi. Během recertifikace si nejvíce ověříme, jak canisterpii v praxi vedete a jak společně se svým psem přistupujete ke klientům. Zaměříme se na welfare canisterapeutických psů, společně odhalíme zda psům nehrozí vyhoření a zda je práce baví a naplňuje.

Čeká vás recertifikace podle zkušebního řádu SmilingDog z.s. (konečná verze bude hotova do 10.3.2017). Po celou dobu recertifikace budou komisařky SmilingDog z.s. sledovat spolupráci vás a vašeho psa. Podle zkušebního řádu pro vás připravíme modelové situace z praxe, které si pak společně rozebereme a řekneme si postřehy a vyměníme zkušenosti. Recertifikace je postavena tak, aby byla i inspirací a výměnou zkušeností pro jednotlivé týmy.

Během recertifikace provedou zkušební komisařky i poradenství ke canisterapii.

Přihlášení formulářem: docs.google.com/forms/d/1Ei46-1XmMt888L6HQhn2Gq71hsp7jEFP0ZKnHF6zFxo/edit

Cena a platba: 1 tým = 800,-Kč

Platbu poukazujte na účet 2701064268/2010 - majitelem účtu je SmilingDog zs.s. Do zprávy pro příjemce uveďte Recertifikace + vaše příjmení.

Přihláška je platná po obdržení platby. Platba je vratná jen ze závažných důvodů (nemoc psa či psovoda, rodinné důvody...)

Háravé feny se mohou účastnit jen po dohodě s pořadatelem, avšak nejvýše do 5 dní od počátku hárání.

S sebou: očkovací průkaz, končící certifikát, doklad o pojištění psa, klec nebo box na odložení psa, podložku pod psa, vhodný teplejší oděv a obuv (možná půjdeme na chvíli i ven), pomůcky které s sebou nosíte běžně na canisterapii, svačinu na celý den.

V hale je k dispozici tekoucí voda, WC, rychlovarná konvice, hrnky, pro účastníky a doprovod čaj a káva zdarma, židle a plynové topení.

Venčení za plotem mimo areál budovy. Po svých psech uklízejte. Po celé budově ve které je hala pohyb se psy pouze na vodítku! Účast na vlastní odpovědnost, pořadatel neodpovídá za škody ani za případná zranění psa či psovoda.

Zkušební komisařky:

Kamila Raiskubová - předsedkyně, jednatelka a zkušební komisařka spolku SmilingDog a zkušební komisařka spolku Kamarádi otevřených srdcí. Aktivně vykonává canisterapii od roku 2009. V současnosti poskytuje CT minimálně 2x týdně u dětí a seniorů. Aktivně se účastní veřejných vystoupení a projektů pro veřejnost se zaměřením na rozvoj a propagaci canisterapie a s cílem vzdělávat zejména děti v oblasti bezpečného kontaktu se psy. Od roku 2013 připravuje canisterapeutické týmy. Je instruktorkou poslušnosti, obedience a loveckého výcviku. Těmto odvětvím se aktivně věnuje se svými 4 psy. Osobní smečku tvoří flat coated retrievři Annie, Misty, Beloved a čivava Kevin.

Kateřina Kotoučková - členka a zkušební komisařka spolku SmilingDog z.s.. Poradkyně v sociální práci, vystudovala obor Psychologie na Ostravské universitě. Absolventka mnoha kurzů se zaměřením na sociální a mezilidské vztahy. Aktivně vykonává canisterapii od roku 2014, pracuje cca 2x týdně především s dětmi. Je koordinátorkou veřejných akcí spolku SmilingDog z.s., kterých se sama i účastní. Propaguje canisterapii a vzdělává veřejnost v oblasti bezpečného kontaktu se psy. Se svým labradorem Ronem se aktivně věnuje výcviku poslušnosti, canisterapie a loveckému výcviku.

Kontakt

SmilingDog z.s.

+420 607119914