31.01.2015 22:12

Aktualizace, aneb stále aktivně pracujeme......

Trošku jsme teď zanedbávali stránky, to ale vůbec neznamená že bychom nepracovali - právě naopak :).

Po Novém roce a kratičké pauze mezi svátky jsme se opět pustili do práce naplno - naše týmy aktuálně docházejí do Domova Příbor, Hospice Sv. Lukáše, Charitního domu Opava, Domova na Liščině a do Základní školy v Rožnově pod Radhoštěm. Nově začínáme docházet do Lázní Klimkovice a v jednání je Domov Slunovrat. Jak vidíte, naše týmy se opravdu nezastaví :) a velmi nás těší že ve všech zařízeních můžeme být klientům opravdu prospěšní.

Mimo pravidelné poskytování canisterapie nás v únoru čekají děti v Mateřských školkách v Ostravě Hrabůvce a v Paskově. Pro děti jme opět připravili zábavný a poučný program, ale především budou mít možnost pomazlit se s našimi pejsky.

Ve spolupráci se Psí školou Koira, kde působí naše předsedkyně jako lektorka, připravujeme nové, začínající týmy na canisterapeutické zkoušky, ale především na canisterapeutickou praxi. Příprava probíhá formou kurzů a seminářů, část je vždy věnována teorii a větší část je věnovaná praktickým cvičením. Semináře děláme v Ostravě a Olomouci, kde budeme v březnu následně pořádat i canistrapeutické zkoušky.

Tolik výčet nejdůležitějších novinek,

za tým SmilingDog

Kamila a Annie

 

 

—————

Zpět


Kontakt

SmilingDog z.s.

+420 607119914