19.09.2014 20:28

Registrace spolku SmilingDog dokončena

Dnes jsme našly v poštovní schránce dopis - hodně důležitý a hodně radostný. Po pár peripetiích které se občas v rámci úředních záležitostí stávají, nám z Krajského soudu v Ostravě oznámili že byla úspěšně dokončena registrace našeho spolku SmilingDog. Jsme tedy od poloviny září oficiálním registrovaným spolkem s názvem

SmilingDog z.s.

bylo nám přiděleno IČO a můžeme se směle a naplno pustit do našich dalších záměrů a naplnění účelu pro který byl spolek vytvořen - tedy práce a podpora handicapovaných a rozvoj a podpora canisterapie.

Děkujeme za laskovou podporu Psí školy Koira Ostrava a společnosti TOROLA electronic spol. s.r.o. a všem našim fanouškům za přízeň a pomoc v době budování našeho spolku.

—————

Zpět


Kontakt

SmilingDog z.s.

+420 607119914