25.03.2015 20:23

Středisko volného času, tisková konference

Ve středu 25.3.2015 proběhla ve Středisku volného času v Moravské Ostravě tisková konference na téma canisterapie. Za tým SmilingDog se konference účastnila Soňa s Glenem a Sofií. Akce byla určena dětem 5 - 8. tříd základních škol, kteří se věnují školním časopisům a novinám. děti měly připravené dotazy a my se těšíme, až nám budou poskytnuty články, které na základě tiskové konference vzniknou.

Soňa s Glenem a Sofí se tiskové konference účastnily poprvé, a přirozeně měli obavy co od této akce očekávat a jak zvídavé dotazy si děti připravily. Obavy se ale brzy rozplynuly, atmosféra byla báječná a náš tým byl z celé akce opravdu nadšený. Dvě hodiny diskuze o psech utekly jak voda, nakonec se ukázalo že času bylo málo a mohlo by se diskutovat ještě minimálně dvakrát dlouho :). Během tiskovky byl čas i na ukázky dovedností Glena a Sofi, kromě základní poslušnosti předvedli i ukázku polohování při canisterapii, ukázku tréninku loveckého výcviku a zahráli si i hru na schovávanou, kdy Glen a Sofi hledali svou paničku Soňu v hloučku dětí.

Otázky byly příjemné, k věci a na tiskové konferenci byla hojná účast. No a na konci proběhlo vyhodnocení nejlepšího reportéra.

Děkujeme za příjemně strávené dopoledne a těšíme se na fotky a článečky, které s radostí po obdržení zveřejníme.

 

 

—————

Zpět


Kontakt

SmilingDog z.s.

+420 607119914